6 Ocak 2015 Salı

Bizum Hoca tartıştırıyor...

ARSİN46
Bu ülkede hiçbir meslek grubu ile ilgili filim yapılmayacak mı kardeşim? Hemen alınganlık gösteriyorsunuz. İşi başka yönlere çekip linçe girişiyorsunuz. Ayrıca filmde iki hoca karakteri var, neden namussuzu sahiplenip namusluyu görmezden geliyorsunuz? Dilim varmıyor söylemeye ama sahtekar hocada şahsınızı mı görüyorsunuz da işi emekçilere küfüre kadar vardırıyorsunuz?
kado
Harika film, konusu çok güzel. İslam dinini de çok güzel vermişler. İnsanların gözünü para bürüdüğü için Allahın yarattıklarının bile bir gram değerinin kalmadığını çok net görüyoruz filimde. Para ve de mal hırsı klasik Kemal Sunal filmleri tadında… Şimdi Kemal Sunal filmleri yeni çekilmiş olsaydı “Vay hacılarla niye dalga geçiyorsunuz?” derdi işine gelmeyen çıkarcı insanlar. Bunun doğrusu bu.
doğrusöz
Film çok güzel, izlemenizi tavsiye ederim. Çevrenin korunması, ekolojik dengenin bozulmaması için bizlerin de kanunlar ölçüsünde her haklı eyleme destek vermemiz lazım. Filmde bu konuyu çok güzel işlemişler. Emeği geçen herkesin eline sağlık. Ayrıca filmde İslamiyete karşı bir kötüleme olmadığı gibi siyasi bir mesaj da yok. Bu şekilde yorum yapanlar filmi izlememişler. Sadece kalplerinin ne kadar kötü olduğunu göstermişler. Filmde Cezmi Baskın’ın dilinden “Allah, Kuran, iyilik, dostluk ve güzellikten” başka bir şey düşmüyor, bazıları tutmuş adama “İslamiyet düşmanı, din düşmanı” diyor. Yazuklar olsun da!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder